Kunst, kinderen en taart in bibliotheek Moerwijk

1 December 2022, 09:00 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Art-S-Cool

De kinderen van bibliotheek Moerwijk vieren feest! Dankzij de toegekende subsidie ‘Jeugdparticipatie en Preventie’ van de Gemeente Den Haag kunnen de wekelijkse kunstlessen in de bibliotheek ook volgend jaar doorgaan.

De lessen worden gegeven door kunstenaars van Art-S-Cool. Duizenden creatieve kinderen en jongeren kunnen weer aan de slag. Niet alleen in bibliotheek Moerwijk, maar ook in de bibliotheken Laak, Bouwlust, Schilderswijk en Transvaal en in drie lesateliers van Art-S-Cool in de Schilderswijk. Een goede reden voor taart en limonade dus.

Kunstschool Art-S-Cool is ontstaan in de Haagse Schilderswijk. De kunstenaars brengen kunst tot leven in lessen voor kinderen, jongeren en ouders, en verbinden bewoners met elkaar met spraakmakende kunstprojecten.